Personalizētas dāvanas uzņēmumiem.

Nāc, mūsu idejas pietiks visiem!

+371 67610004

info@attach.lv

Mums ir šis... un daudz kas cits!

 • feature

  Pildspalvas ar logo

  Metāla, plastmasas, koka, EKO pildspalvas.
  Arī zīmuļi, lineāli, penāļi un dažādas citas praktiskas dāvanas ar logo, kas var noderēt ikdienas dzīvē.

 • feature

  USB datu nesējs ar logo

  Ādas, metāla, plastmasas, nestandarta formas - tie nekad nav par daudz. Uzdrukāts logo uz tā - būs kā atgādinājums par dāvinātāju katru dienu.

 • feature

  Lietussargi ar logo

  Gari, īsi, salokāmi, atlokāmi, krāsaini un vienkrāsaini. Lietussargi ir aksesuārs, kuru redz pat tās acis, kuras dāvanas saņēmējs pat nenojauš. Dāvinot lietussargu, rūpējamies par saņēmēja drošību un komfortu.

 • feature

  Baloni ar logo

  Balonu fenomens ir neizdibināms - par tiem priecājas kā mazi, tā lieli. Baloni, arī pildīti ar hēliju, noderēs prezentāciju stendu, pasākumu dekorācijās.

 • feature

  Saldumi ar logo

  Konfektes, cepumi, piparmētru dražejas, šokolādes... gardumi iepriecina sadrūmušos un pārsteidz priecīgos. Un kas Tev vislabāk garšo?

 • feature

  Apģērbi ar logo

  Krekli, jakas, vestes, blūzes, džemperi, vējjakas, lietusmēteļi, cepures, sporta krekli, šorti... vienots korporatīvais apģērbs rada nopietnu, par darbiniekiem domājošu, elegantu koptēlu par uzņēmumu.

 • feature

  Krūzes ar logo

  Krūzes, glāzes, alus kausi, tējas kannas, šķīvji, vāzes, virtuves dēlīši... papildinot tos ar uzņēmuma logo, iegūsim gaumīgu, noderīgu un elegantu dāvanu.

 • feature

  Atstarotāji ar logo

  Apaļi, kvadrātveida, dāžadu materiālu un krāsu. Esi redzams! Lielisks veids kā parūpēties par savu līdzgaitnieku.

 • feature

  Dažādas dāvanas

  Mums ir vairāk nekā 100 sadarbības partneru Latvijā, Eiropā un Āzijā. Katrs klients mums ir īpašs, tieši tāpat kā dāvana - tai jābūt kvalitatīvai, nepieciešamajā termiņā un ar pievienoto vērtību, lai Jums, dāvinātāj, ir prieks to pasniegt!

Kas ir Prezentreklāma?

Prezentreklāma, reklāmas suvenīri, reprezentācijas materāli, dāvanas, biznesa suvenīri... kā nu kurš to sauc, bet visam pāri - darīt kādu priecīgāku! Vai viņš būtu klients vai darbinieks, sadarbības partneris, vai konferences apmeklētājs - visiem patīk saņemt kādu atmiņas suvenīru.

Dāvana ir bezpersoniska līdz brīdim, kad tiek personalizēta, tad tā kļūst par vērtīgu, īpašu un atšķirīgu. Korporatīvās dāvanas ir uzņēmuma tēla un identitātes atspoguļojums. Dāvana ar logo nodrošina, ka zīmola nosaukums tiek nests tālāk, pat dāvanai esot uz vietas!

Jūsu dāvanu un svētku balles eksperts!

Team 1

Zane Vīķele

zane@attach.lv

Team 1

Ieva Guseva

ieva@attach.lv

Team 3

Līga Skrode

liga@attach.lv

Team 2

Arnis Ozoliņš

arnis@attach.lv

Team 3

Maija Bērtiņa

maija@attach.lv

Team 2

Elīna Ērgle

elina@attach.lv

Team 3

Lolita Kuļkova

lolita@attach.lv

Daži no klientiem, kas mums jau uzticās!

logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakti

 • Ģertrūdes iela 2-7B, Rīga, Latvija
 • 9:00 - 17:00 (Pirm. - Piekt.)
 • 67610004
 • info@attach.lv

Pastāstiet mums par Jūsu vēlmēm

Aizpildiet anketu, lai varam ietaupīt laiku un ātrāk ķerties pie darbiem. Anketa ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, lai varam labāk izprast Jūsu vēlmes un piemeklēt labākos risinājumus.