PRINT CARDS

Pasākumu organizēšana

Nāc, svinēsim!

Korporatīvajai kultūrai un tradīcijām ir liela nozīme katrā uzņēmumā, nereti tās kļūst par vienu no svarīgākajām vērtībām - kā uzņēmumu vērtē darbinieki, klienti un partneri.

Tā ir lojalitāte, lepnums, novērtējums, prieks par padarīto un tilts uz jauniem darbiem un mērķiem. Nav svarīgi, vai tā ir Ziemassvētku balle, saliedēšanās pasākums, uzņēmuma jubileja vai prezentācija, svētki ir jāsvin visiem uzņēmuma darbiniekiem, tāpēc mēs palīdzēsim tos noorganizēt. Aizmirstiet par scenārijiem, dekorācijām, apmaldīšanos mākslinieku, mūziķu un dažādu priekšnesumu piedāvājumā - uzticieties mums un sviniet katru savu uzvaru!

BALLES

(Ziemassvētku un Jaunā gada balles, uzņēmuma jubilejas svinības un citu korporatīvo pasākumu organizēšana)

VASARAS PASĀKUMI

(Sporta spēles, team building, saliedēšanās pasākumi, laivu braucieni, brīvdabas pasākumi, ielīgošana, pārgājieni, orientēšanās, u.c.)

SEMINĀRI

(Konferences, apmācības, ceremonijas, produktu prezentācijas pasākumi, u.c.)

SVĒTKI TAVĀ BIROJĀ

(Vieslekcijas, ofisa dekorēšana atbilstoši tēmai, izbraukuma brokastis un dažādas citas aktivitātes, kas radīs svētku sajūtu arī ikdienā.)

NOFORMĒJUMS

(Skatuves, galdu, telpu dekorēšana un noformēšana, fotostūru iekārtošana.)

Svētki - tā ir kopā būšana īpašā gaisotnē!

Pastāsti mums par savām vēlmēm!

Aizpildi anketu, lai varam ietaupīt laiku un ātrāk ķerties pie darbiem. Anketa ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, lai varam labāk izprast tavas vēlmes un piemeklēt labākos risinājumus. Lūdzu, aizpildi visus laukus (ja nezini, tad liec -).