PRINT CARDS

Attach komanda - Prezentreklāmā un Pasākumu organizēšanā

Tavs dāvanu un svētku balles eksperts

Ar savu nebeidzamo enerģiju un darba prieku Attach komanda mēdz pārsteigt ne tikai klientus, bet arī paši sevi!

Zane Vīķele

ZANE VĪĶELE
Finanšu gars
Uzņēmuma vadītāja

zane@attach.lv
(+371) 26889550

Maija Bērtiņa

MAIJA BĒRTIŅA
Radošā dvēsele
Uzņēmuma vadītāja

maija@attach.lv
(+371) 29514719

Džineta Heringa

DŽINETA HERINGA
Korporatīvo dāvanu guru

dzineta@attach.lv
(+371) 26665465

Ieva Guseva

IEVA GUSEVA
Korporatīvo dāvanu guru

ieva@attach.lv
(+371) 20020022

Elīna Ērgle

ELĪNA ĒRGLE
Korporatīvo pasākumu guru

elina@attach.lv
(+371) 20022552

Laura Čaupale

LAURA ČAUPALE
Korporatīvo pasākumu guru

laura@attach.lv
(+371) 29510371

Vaiva Elza Ribaka

VAIVA ELZA RIBAKA
Korporatīvo pasākumu guru

vaiva@attach.lv
(+371) 27333716

ALVIS CĪRULIS
Mūsu zelta rokas

alvis@attach.lv
(+371) 22333714

Gita Maķe

GITA MAĶE
Guru komandas galvenais atbalsts

gita@attach.lv
(+371) 26564934

Laura Demitere

LAURA DEMITERE
Dizaina risinājumu guru

design@attach.lv

"Pievieno vērtību savam uzņēmumam!"