PRINT CARDS

Lietošanas noteikumi - Attach.lv

Lietošanas noteikumi

Kas mēs esam?

Attach.lv ir SIA "Attach" oficiālā mājas lapa.

Kādu informāciju mēs ievācam?

Lietojot mūsu mājas lapu, mēs neveicam nekādu personīgi identificējamu informācijas ievākšanu. Personīgi identificējamu informāciju mēs pieprasām tikai tādos gadījumos, kad vēlaties ar mums sazināties, izmantojot kādu no mājas lapā pieejamajiem saziņas veidiem, vai, kad veicat ierakstus komentāra veidā mūsu blogā.

Mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, kas ievāc vispārīgu informāciju par mājas lapas lietošanas paradumiem.

Komentāri

Komentējot mūsu blogā, mēs pieprasām ievadīt vārdu, mājas lapu un epastu. Tas ir nepieciešams, lai izvairītos no automatizētu rīku lietošanas (spama) un pārliecinātos, ka komentētājs ir reāls mājas lapas lietotājs nevis automatizēta ierīce.

Kontaktu formas

Mājas lapā ir pieejamas kontaktu formas, kur ir nepieciešams ievadīt dažādu informāciju, kas ir saistīta ar pakalpojumu sniegšanu. Šīs kontaktu formas ir veidotas tā, lai atvieglotu sadarību starp mums un klientiem. Ievadītā informācija tiek izmantota, lai izveidotu piedāvājumu balstoties uz iesūtīto informāciju.

Sīkdatnes (Cookies)

Ja jūs atstājat komentāru mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkfailos. Tie ir jūsu ērtībai, lai jums vairs nebūtu jāaizpilda sava informācija, kad atstājat citu komentāru. Šīs sīkdatnes ilgs vienu gadu.

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantotas „Google Analytics" radītas teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt apmeklētāju darbības. Šim nolūkam tiek apkopota standarta informācija (piemēram, pieslēguma laiks, ilgums, valsts utt.) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnē.

Šo sīkdatņu radītā informācija tiek nosūtīta pakalpojuma sniedzējam „Google”. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (https://www.google.com/intl/lv/policies/terms/) un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (http://www.google.com/analytics/terms/us.html) Google minēto informāciju izmantos, lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē Attach vajadzībām.

Jūs varat atteikties no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881 vai http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de) papildrīku.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, video, attēlus, rakstus utt.). Iebūvētais saturs no citām tīmekļa vietnēm darbojas tāpat kā, ja apmeklētājs ir apmeklējis otru tīmekļa vietni.

Šīs tīmekļa vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešās puses izsekošanu un uzraudzīt mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp sekot līdzi savai mijiedarbībai ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē. Attach.lv nav iespējas šo datu ievākšanu ietekmēt, jo tā nav uzņēmuma ietekmē.

Cik ilgi mēs glabājam informāciju

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs varam automātiski atpazīt un apstiprināt jebkādus turpmākus komentārus.

Par lietotājiem, kas sazinājušies ar mums, mēs arī glabājam personisko informāciju, ko tie sniedz izmantojot kontaktu formu. Visi lietotāji jebkurā laikā var pieprasīt informāciju, kas tiek glabāta par viņiem vai pieprasīt dzēst savu personisko informāciju.