PRINT CARDS

Par Attach

PAR ATTACH

SIA Attach dibināta 2009. gada 28. decembrī. Veidot uzņēmumu ekonomiskās krīzes laikā bija izaicinājums, taču, pateicoties iepriekš uzkrātajai pieredzei prezentreklāmā, Maijai un Zanei bija skaidra vīzija, kā vēlas darboties šajā nozarē un kādu komandu redz nākotnē. Drīz vien darbinieku skaits bija dubultojies un turpināja augt. Klientu loks un viņu vajadzības paplašinājās, un 2012. gadā Attach atklāja otru nozari - pasākumu organizēšanu.

Attach ir sociāli atbildīgs uzņēmums - kā veicot sociālās iemaksas, tā atbalstot dažādus labdarības projektus. Mums ir svarīgi, kādā valstī dzīvojam. Pēc iespējām cenšamies sadarboties ar vietējiem ražotājiem, iesaistām savos pasākumos dažādas biedrības, rādām piemēru jaunajai paaudzei, dalāmies pieredzē ar zinātkāriem studentiem un skolēniem.

2021. gada septembrī Attach komandai pievienojusies ģimenes svinību, semināru, meistarklašu vieta-studija "Viss bumbās". Radošā, mājīgā un koku apzaļumotā vietā varam tikties un priecāties. Nāc, svinēsim!

Gadu gaitā Attach ir sapratis savas stiprās puses:


 

Vērtības

Profesionāli un smaidīgi darbinieki, lojāli klienti, uzticami sadarbības partneri, kvalitatīvs piedāvājums, cilvēcīga un godīga attieksme.

Misija

Visefektīvāk izmantot dotos resursus klienta mērķu sasniegšanai; būt godprātīgam un atbildīgam darba devējam.

Vīzija

Būt TOP 5 vadošo aģentūru vidū kā prezentreklāmā, tā pasākumu ogranizēšanā.

Paldies par uzticēšanos un sadarbību!